Bardejovská Nová Ves na Spiši zmokla

Sportnet|7. apr 2015 o 00:00

V 3. futbalovej lige v skupine Východ Spišská Nová Ves vyhrala nad Bardejovskou Novou Vsou 4:1.

Regionálne derby 20. kola vyznelo jednoznačne pre Spišiakov, ktorí hneď v úvode išli do vedenia a Šarišania im pomohli aj vlastným gólom.

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Domáci pred možno 50 divákmi využili slabú koncentráciu súpera a už po piatich minútach išli do vedenia.

Šarišania nezvládli prvý polčas, zlyhali vo všetkých činnostiach a Peregrim loptou do vlastnej siete brankára Jendroľa poslal domácich do dvojgólového vedenia.

Novovešťania podali odovzdaný výkon a nevychádzala im hra na dvoch útočníkov. Aj keď obrancovia zvládali najmä krídelnú hru domácich, útočníci na hrote, Macečko či Jančošek spolu s ďalšími, nedokázali podržať loptu a aktivovať činnosti smerom na súperovu bránu.

Akurát Mihaľov dokázal hrať s nasadením celý zápas, vedel podržať i rozdávať lopty.

Za stavu 3:0 mohol Pribitný dať gól, no z dvoch sľubných príležitosti vyšiel naprázdno. Striedajúci Šott priniesol oživenie, no v koncovke už toho veľa nezmenil. V mužstve chýbal na jeden zápas potrestaný brankár Kačmár i Bajus.

Najbližší zápas v nedeľu so Sninou bude dobrou previerkou výkonnosti na domácom trávniku.